Banese prej 115 m2 ne Prizren

Shitet nga: Egzon 01 Maj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa 115m² ne lagjen Terzimahalla afer banzes se Black Panter , Rr. Xhavit Bajraktari Nr.14 .

Banesa ka Sallonin , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , kuzhinen , koridorin , shpajzin dhe terasen .

Te interesuarit le te kontaktojn ne numrin 044 701 478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim