Banese prej 52m2 ne Prizren

Shitet nga: Esran Kroqi 15 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prizren
SHitet Banesa te tregu i gjelbert.mu tek semaforat,eshte ne katin e 4 . eshte 52 metrkator me pamje shum te bukur te qytetit posedoj te gjitha dukumentet te nevojshme,ka dy dhoma,kuzhin,banjo,dhe shpazin,podrumin.pres persona serioz ne numer tel 044352101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim