Banese prej 71m2 ne Prizren

Shitet nga: senol kazaz 27 Krr 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prizren
urgjent shitet banesa te kulla 1 kati 7 te no 701 cilla gjindet ne bazhdarahane banesa e ka sallon dhoma fjetjes kuzhina banjo shpajzi dhe ballkoni.Lifti punon ...........te interesuarit munte te lajmrohen ne numren 029-230-500 mobil...044-351-275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim