Banese prej 78m2 Kat i 3te

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa prej 78m2, kat i 3te i Banimit afer Lagjes Ortakolle.
Banesa eshte e Re e gatshme per banim dhe permban kete renditje te dhomave. . .
Sallonin me Kuzhine, Dhomen e femijeve, Dhomen e Gjumit, Koridorin, Banjon dhe Wc ndarasi, si dhe 2-Tersasa me pamje dhe Hapesire te mjaftueshme nga rruga kryesore.
Banesa eshte prone Private me pronar Shqiptar i cili i disponon te gjitha Dokumentet perkatese.
Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tan Tel-Viber-WhatsApp


+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim