Banese te FSK - Bazhdarhane

Shitet nga: Agron 21 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: "Rruste Kabashi", I/12
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
Banesa eshte komplet e rinovuar dhe ka hapesire Neto prej 80m2, pa llogaritur podrumin dhe garazhen
Banesa ka: Sallonin, dy dhoma, kuzhine - shpajz dhe dy ballkona, bodrum dhe garazhe. Eshte ne katin e dyte
Eshte me te gjitha dokumentet percjellese, si dhe e renovuar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim