Briljand shpk

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Briljand 24 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prizren
Sherbime pastrimi briljand ne ter kosven kryen keto sherbime 1 MIRMAJTJET.TE NDRIQIMIT.PASTRIMI I KORIDORIT.SHKALLVE DHE I OBORIT.2 MIRMAJTJA E ASHENSORIT.Pastrimi dhe dizenfektimi objekteve banesav shtepive para pregaditje per banim si dhe pasrtrimin lokalve restoranteve salla darsmash etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim