LESHOHET ME QERA BANESA AFER PARKUT TE QYTETIT

Shitet nga: myzafer arifi 11 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prizren
BANESA ESHTE NE KATIN E PARE,POSEDON GARAZH DHE PODRUM
RRYME DHE UJE 24 0RE,SEPSE KA AGREGAT DHE AKUMULUES UJI
TEL.045 316 322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim