Leshohet Banesa me qera qmimi 130 euro

Shitet nga: Ethem Fazliu 10 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet ne rrugen Enver Hadri Kati i 4. banesa eshte ne gjende te rregullt per banim.
Qmimi i qeras eshte 130 euro per muaj.
Per gjdo informacion shtes ju lutem lajmrohuni ne keta nr. telefonit 044-191-808 dhe 049-191-808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim