Leshoj Banesen me Qira ne lagjen Ortakoll -Prizren

Shitet nga: Agon 08 Qer 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjindet perballa hyrjes qendrore te shkolles fillore Abdyl Frasheri ne lagjen Ortakoll dhe ka 85 m2 ,gjendet ne katin e 3 dhe posedon
1.Nje sallon ndeje me kuzhine,
1.Dhome gjumi
1.Dhome per femije.
1.Shpajz
1.Bodrum
Posedon dy ballkona njeri me pamje kah shkolla fillore Abdyl Frasheri dhe me qader mbrojetes per diell.
Pa dallim sezone gjithmone ka uje dhe ashensor gjithmone funksional.
E pershtatshme per familjar ne nje ambient te qet dhe me hapsira akomoduese te mjaftueshme.
Banesa leshohet komplet e mobiluar sikurse qe shihet ne fotot e ofruara ne oferte me te gjitha mjetet dhe orendit e domosdoshme dhe ato elektronike.
Ju lutem vetem ofertues serioz.
Tel:
044 216 837
045 666 478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim