Leshoj banesen me qera perball ABI CENTER

Shitet nga: AHMET 01 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prizren
Kjo banese perfshin tri dhoma ,nje kuzhine, nje banjo dhe nje ballkon me pamje nga parku.
Banesa gjendet ne katin e pare,dhe eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim