Leshoj banesen me qira ne EuroCenter-Prizren

Shitet nga: Remzi 07 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prizren
Leshoj banesen me qira ne EuroCenter-Prizren,banesa ka 88m dhe eshte e mobiluar ne menyre komfore.
Banesa i ka dy dhoma gjumi dhe nje sallon te madhe me kuzhine.
Per informata 044 392 144 049 392 144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim