Leshoj banesen me qira perball ABI CENTER KATI I..

Shitet nga: AHMET 08 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
Leshojme banesen me qira perball ABI CENTER eshte ne katin e pare.I ka 3 dhoma,1 kuzhin,1 banjo dhe 2 ballkona.Eshte me mobilje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim