Leshojme Banese Me Qira perball "ABI CENTER"

Shitet nga: Ahmet 04 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
Leshojme banesen me qira qe gjendet perball "Abi Center".Eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 80 m2,me 3 dhoma dhe nje kuzhine dhe me dy ballkona,njeri me pamje nga ABI CENTER ndersa tjetri kah parku.Banesa eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim