Leshojme Banesen me qira perball ABI CENTER

Shitet nga: Ahmet Nallbani 13 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prizren
E leshojme banesen me qira perball ABI CENTER eshte ne katin e pare.I ka 3 dhoma,1 kuzhine,1 banjo dhe 2 ballkona.Eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim