SHESIM BANESE

Shitet nga: Avni Haliti 03 Dhj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prizren
Banesa ne shitje ,jane 3-lloje te banesave me dimensione:
DIMENSIONET...:
74 m2
84 m2 DHE
91 m2

Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim