Shes banes 91m2 tek FatGroupi perball vivafresh.

Shitet nga: taulant 27 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prizren
Shes banesen 91m2 perball Viva Fresh store, ne rrugen Tirana, objekti Fat Group. Banesa eshte e mobiluar me dhoma te fjetjes, abazhure dhe Perde moderne. Banesa eshte e re dhe e pa shfrytezuar me heret. Banesa eshte e kompletuar me dokumentacion dhe mund te perkthehet menjeherë, dhe pronesia eshte e perhershme.

Qmimi eshte i PA Negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim