Shes banesen e mobiluar

Shitet nga: Fazli pogaj 29 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prizren
Banesa eshte e renoviar dhe mobiliar risht eshte. Ne gjemdje perfekte rruga zahir pajaziti ( lakuriq) dy dhoma nje kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim