Shitet, Banesa 4 dhomeshe te Lorik Center

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Miri shpk 20 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prizren
****BANESA 107 M2 + 80 M2 terracë në kat 1 banim.*******
- Shitet/ Jepet me qera Banesa 4 dhomeshe ne qender te Prizrenit Ekstra : E mobiluar me kuzhine te re te pa perdorur. Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë 80m2 , Ballkon.
Përshkrimi:Ekstra Kop, Ballkon, afer). Siperfaqe: 107 m2 banim , + 80 m2 terrace kati i pare. Renditjet: - 3 Dhoma – 1 Sallon me Kuzhin – 2 Banjo – Ballkon 80 m2( terrace kati 1)
– Ne kete objekt ndodhen dy banka , BKT dhe NLB , fitnesi me i madh ne Prizren Gold Gym. Qendra tregtare Loric Center si dhe dy qendra trajnimi (kurse)per arme zjarri, si dhe poligon per gjuajtje me arme zjarri.

Lokacioni: Prizren Tek Lorik Center , ndertesa firmes MIRI • Per informate 049 30 30 80 Email: korab_3@hotmail.com Me liste Poseduese , perkthehen menjeher me kontrate tek noter kjo ju mundëson ta bleni atë përmes KREDISË Bankare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim