Shitet Banesa - Prizren

Shitet nga: Sucri Kovac 01 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prizren
Banesa - KABASHİ 2,

Metrekatrori - 73.18 m2,

Kati - VI (6),

Salon + Kuzhin me klim,

Nje dhoma ftejtes,

Banjo me kada zhakuzi,

Balkoni me pamje rruga kryesore,

Depo per tesha,

Lift me qip, dyr me kamera, kablovik sistem me 4 anten e botes dhe internet.

100 m afer emergjenca e qytetit, 150 m shkolla fillore Abdyl Frasheri 100 m afer VİVA Fresh, 100 m afer Universiteti Fama, 200 m afer staiconi autobusave, 50 m afer Euro Food, 150 m afer HİB petroli, 150 m afer Gorenje, LCW, Jysk.


QİMİMİ - 43800 euro (Metrekatrori 600 euro, 73 x 600 euro = 43800 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim