Shitet Banesa Ne qender mbrapa shpis se bardh

Shitet nga: Agoni 18 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prizren
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prizren
Banesa ne shitje ne qender mbrapa Shtepise se Bardhe. Banesa eshte ne katin e dyte ka 56 m2 dhe perfshin: dy dhoma, kuzhinen, paradhome, banjo, korridori dhe nje shpajz. Banesa eshte ndertim shume cilesor, eshte nje nga ndertimet e fundit te periudhes 98/99, si dhe gjendet ne nje nga pjeset me qendrore dhe te frekuentuera te Prizrenit. Dokumentacioni i plote e valid bashke me listen poseduese. Bartja e prones behet menjhere tek bleresi. Cmimi i fundit eshte 43.000 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim