Shitet Banesa urgjent te kompleksi Drini Company

Shitet nga: Mehmet Trupaj 15 Mar 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prizren
Shitet urgjent Banesa ,gjendet te kompleksi Drini Company në katin e 3 , Qmimi 45.000€ ,bejm kompenzim edhe me makinë (perkatsisht të tipit Golf 6) me vler deri 10.000€ për informata shtes konataktoni ne nr. e tel .044349554 dhe 049605536
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim