Shitet banesa - ben edhe me kompensim deri 50%

Shitet nga: Samiu 28 Dhj 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bazhderhane - Prizren
Sipërfaqe: 74.3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prizren
Shitet banesa me 74.3 m2 si dhe terrasa me 120 m2 komplet. Banesa eshte ndertim i vjeter te kater kullat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim