Shitet banesa ne lagjen Terzimahalla 115m²

Shitet nga: Egzon 10 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa ne lagjen Terzimahalla afer bazes se BlackPanther.

Banesa eshte ne katin e 3t dhe ka: dhome dite me kuzhin , ballkon , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , shpajz ,koridor.

Banesa ka nxemje qendrore , oborr, park per femi,

Per me shume info tel: 044 701 478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim