Shitet banesa te kullat

Shitet nga: Banesa 20 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa 72 m2 neto ne katin e 5te tek kullat.Banesa eshte e shtruar me parket dhe posedon dhomen e gjumit,dhomen e qendrimit ditor,dhomen e femijeve,kuzhina e ndare,ballkonin,banjon dhe shpajzin.Kuzhina e re e cila eshte e perfshire ne cmim.Banesa eshte me izolim shume te mire,ka lift dhe me pamje nga kalaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim