Shitet banesa te kullat

Shitet nga: Adem 10 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prizren
Shitet Banesa 71m2 e cila gjendet ne lagjen Bazhdarhane tek 4-Kullat. Banesa eshte ne katin e 6-te,e renovuar komplet dhe permban dhomen e gjumit, sallonin , kuzhine, banjon, shpajzin, dhe podrumin me pamje nga kalaja.Pronari posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduese.


Çmimi sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim