URGJENT! Banese ne SHITJE te kullat ne Prizren

Shitet nga: Jeton Palushi 12 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rrozafa Kulla4 604
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Bodrum
Komuna: Prizren
Shitet urgjentisht banesa 72mk 2 dhoma +1 sallon, kuzhine, banjo, shapjz dhe ballkon me dimenzione 4me1.20mk.

Çmimi 38000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim