Urgjent - Banesa ne shitje afer Shtepise se Bardhe

Shitet nga: Banesa ne Shitje ne Qender afer Sh.Bardhe 19 Jan 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet e njeren nga pjeset qendrore dhe me te frekuentuera te Prizrenit. Eshte ne Katin e Dyte dhe ka 56 m2, qe perfshijne dy dhoma, nje paradhome, kuzhina, banjo, korridori dhe nje shpajz.
Banesa eshte ndertim shume cilesor nga ato ndertimet e fundit te viteteve 1998-1999. Me pamje eshte nga pjesa e qete dhe jo e ngarkuar, si dhe ka parking te mjaftueshem per banoret.
Dokumentacioni i plote dhe valid, si dhe bartja e prones behet menjehere pas arritjes se marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim