Urgjent - Shitet Banesa ne Qender afer Sh. Bardhe

Shitet nga: Shitet Banesa ne qender afer Shtepise se Bardhe 28 Dhj 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet ne qender mbrapa Shtepise se Bardhe. Banesa eshte ne Katin e Dyte dhe ka 56 m2, perfshire dy dhoma, nje paradhome, kuzhina, banjo, korridori.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim