banes

Shitet nga: arsim 19 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: 01
Sipërfaqe: 01 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prizren
Banesa esht e shtruar ne laminat banjon e rregullume ne qender prizerenit ne mes satacionit policis dhe etcs te semaforat ne katin e 6 posedon liftin te interesuarve qe mujm boj edhe ndrrim me naj vetur banes prishtin lokal edhe banesa mund te ipet edhe me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim