banesa 50m2

Shitet nga: Banesa 29 Qer 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Banesa,+
Eshte 50 m2 e banuashme + ballkoni i madh prej 15m2,+ podrumi
ortakoll rruga bingenit hyrja e dyte prej restorant Eja,
2 dhoma te fjetjes , +sallon kuzhine bashk, koridor,
perdhese e pershtatshme per lokal Dentist, kontabilitet, zyre etj, me oborr te regulluar dhe te rethuar qe vetem kjo banese ka qasje ne oborr.
pranojme edhe veture deri 5000 euro
ben edhe ndrim me banese me te vogel ne bazhdarhane
cmimi 53.000 euro
mundeni me pa prej ores 16:30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim