banesa ne shitje

Shitet nga: shpresa 11 Dhj 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjirokastra
Komuna: Prizren
Shitet banesa perbal tregut te gjelbert.Trpezari me kuzhin,dhoma e fjetjes,dhoma per femi ,banjo si dhe obori.Eshte ne katin e par.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim