shitet 50m2+ballkon 15m2 perdhese e pershtatshm..

Shitet nga: Banesa 30 Qer 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa,+
Eshte 50 m2 e banuashme + ballkoni i madh prej 15m2,+ podrumi
ortakoll rruga bingenit hyrja e trete prej restorant Eja,
2 dhoma te fjetjes , +sallon kuzhine bashk, koridor,
perdhese e pershtatshme per lokal Dentist, kontabilitet, zyre etj, me oborr te regulluar dhe te rethuar qe vetem kjo banese ka qasje ne oborr.
pranojme edhe veture deri 5000 euro
ben edhe ndrim me banese me te vogel ne bazhdarhane
cmimi 49.000 euro
mundeni me pa prej ores 16:30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim