shitet banesa luksoze

Shitet nga: Banesa 12 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prizren
Shes banesen 54 meter katror banesa ka 1 sallon 1 dhom gjumı kuzhın banjo dhe 1 shpajz banesa eshte e regullune komplet dhe me tesha komplet shitet banesa eshte ne katin e 5 nuk ka lift banesa gjendet mrapa shkolles 17nentori afer kekut banesa shitet vetem me tesha komplet numri telefonit 044-272-443 banesa posedon edhe balkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim