shitet banesa ndertimi i ri

Shitet nga: admiri 28 Sht 02:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: ibrahim llutfiu -tabahane
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prizren
shitet banesa ndertimi i ri e cila gjendet pas stacionit te autobuseve qe njihen edhe si banesat e renelual tahirit banesa ka 1 sallon 3 dhoma gjumi kuzhinen e ka veq 2 banjo 2 ballkona korridorin dhe gjendet ne katin e 7 lifti punon 24 ore uje ka nonstop edhe rryma nuk nalet kurre me cmim te volitshem dhe me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim