shitet banesa

Shitet nga: SHPRESA 12 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjirokastra
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjindet te Tregu i gjelbert.Trpezari me kuzhin,dhoma fjetjes,dhoma per femije,banjo si dhe obor.Eshte ne katin e 1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim