u jep flm merrjep

Shitet nga: GLOBAL 18 Qer 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prizren
jepi banes me qira
Ne lagjen Bazhdarhane,banesat e Globalit,kati i IV.
Banesa ka 101,4 metra katror.
Ka sallon te madh,kuzhine,3dhoma gjumi,banjo,wc,koridor dhe 2ballkona.
Ka pamje shum te mire kah kalaja e qytetit,ku shihet ne foto me ngjyre te kuqe.
Banesa eshte e re si dhe gjithcka ne te.
Numer kontaktues 049865666

Globalglobal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim