DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

Shitet nga: German Tore 14 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
German tore ben shitjen dhe montimin e dyerve automatike te garazhave te prodhimit gjerman
German tore . eshte e para dhe e vetmja ne kosov me isolim 45mm
German tore posedon dyer automatike , dyer industriale ,dyer rollo
dyer kunder zjarrit T30.T60.T90 . dyer te dhomave
motorra anesor, motorra dy kreheror , rampa etj etj...

te dashur klient dyer origjinale mund ti gjeni vetem ne GERMAN TORE


KUJDES........ ne kosov jan hap edhe disa firma te vogla ,afersisht emrin e firmes ton
te keni kujdes kerkoni GERMAN TORE per dyer origjinale gjermane

www.novoferm.de
www.germantore.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim