Dyer Industriale Si Dhe Pishina , Sauna

Shitet nga: asllan 26 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prej 01/03/2015 Ndërmarrja Xheni Commerce bejn ofertë speciale për klientin e par me zbritje 20% nga qmimi baze|
Kontakti ketu për gjdo informat :
045252906
044132431
Ndërmarrja Xheni Commerce është përfaqësues i firmës së njohur i shume kompanive me fame boterore, e cila ofron modelet më të reja të dyerve për garazha dhe dyer industriale si dhe pishina , sauna të modele te ndryshme.
Ndërmarrja Xheni Commerce rrit vlerën e shtëpisë suaj, duke bërë që çdo ditë veprimet të jenë më të thjeshta dhe më efikase
3 Përsonat e parë që lajmrohen do kemi një qmim më të volitshem Faleminderit mirkuptim
Kontakti ketu për gjdo informat :
045252906
044132431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim