Kontenjeri ne Prizren

Shitet nga: bbb 25 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Adresa: kontenjer
Sipërfaqe: 12 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Prizren
Shitet kontenjeri ne gjendje shum te mir eshte i rujtun dhe funksional ka dritare te plastikes dhe roleta eshte i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim