Kontenjeri nga Gjarmania

Shitet nga: bb 25 Tet 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prizren
Shes kontenjer i ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shum te mir posedon dritare te plastikes dhe roleta eshte shum i pershtatshem per zyre etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim