dyqani (baraka ) ne pazar te shqipnis Prizren

Shitet nga: Ardit Tahiri 09 Dhj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: pazari shqipnis ne Prizren
Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Prizren
Shes dyqanin (baraken) ne pazar shqipnis ne Prizren me 16 m2 osht me ndriqim dhe ne vend shum te pershtatshem nga rruga kryesore duket dyqani pres bleres seriozNdrrim :Vito Golf mercedes etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim