Lokal dhe shtepi

Shitet nga: fisnik 11 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Pishinë, Ndërtesë e re, Ballkon / Terracë, Apartament, Ashensor, Shtëpi e veçuar, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore, Qendrës kryesore, Zonës rekreative, Vend për skijim
Komuna: Prizren
shes ose nderoj lokalin dhe shtepin ne lagjen arbana (dyshanov) ne prizren lokali ka dalje ne rrugen kryesore lokali gjendet mbi rrugen e tranzitit si te perfundoje rruga dy trakshe permball kompanis sopaj per me shum informata na kontaktoni ne ket numer 045-678-922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim