>>>>> Shitet shtepia me lokal afer KEK-ut <<<<<

Shitet nga: Erzen 18 Gsh 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia afer Make Pilarit te Enti per Punesim me afer 300m2 te banueshme dhe lokalin para shtepie ne katin perdhese me kuadrature 40m2 dhe bodrumin e lokalit me afer 40m2. Shtepia eshte dy kateshe me dy hyrje te veqanta per secilin kat, poashtu edhe bodrumin e ka te ndare ne dy pjese te barabarta per secilen hyrje, posedon obor afer 1.7 ari. Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit 045/614-491. Ju mirpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim