SHTEPIA 6 ari ME DY HYRJE NE BAZHDARANE

Shitet nga: privat 20 Dhj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: nn
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
shtepia me 6 ari 3 kateshe -me 2 hyrje dhe me nje likal te madhe ne nje vende afer qendres 5 min (BAZHDARHANE PRAPA VULLKANIZERIT MICHELIN) Ju mirepresim!ME MARREVESHJE!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim