Shtëpija në Kurill

Shitet nga: Xhemali 24 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtëpia në qendër të Prizrenit, 5minuta larg Shadërvanit më saktësisht në lagjen Kurilla (afër gjamis). Shtëpia posedon dokumentacion të regullt. Shtëpia ka 5 Dhoma, 3 Banjo, 2 Ballkona si dhe Bodrum të madh. Presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim