Shtepia ne Reqan (Recan)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kujtim 25 Nën 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Posedon te gjitha dokumentet orgjinale
shtepia gjendet afer restaurantit "VILLA-RARK" ne Recan
kati i pare, posedon nje dhome ndejes nje dhome gjumi dhe kuzin wc
kati i dyte, posedon nje paradhome nje dhome te gjumit nje tush /wc dhe nje teras te madhe.


045 588 811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim