"Shtepia ne shitje"

Shitet nga: Ammar.ç 16 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bujar Godeni
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
"Shtepia gjendet ne qender te qytetit 5 minuta larg shadervanit .Eshte vend i qetë .
Kati i parë një dhomë , banjo , garazhda dhe lokali.
Kati i dytë 2 dhoma , kuzhina , banjo , ballkoni.
Po ashtu posedon oborin mbrapa objektit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim