2 shtepia ne shitje

Shitet nga: Avdi 08 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shiten 2 shtepi afer tenis clubit ne Prizren.
Jan ndertim i ri , posedojn , uj , rrym dhe kanalizim .
Perkthim i menjehershem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim