Apartament 2+1 ne Lezhe

Shitet nga: damiano 27 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Me siperfaqe 95m2. Kati9 me ashensor .HYRJA ndodhet me afersi 50 metra nga bregdeti .Disponon gjithe dokumentacionin e nevojshem si hipoteke, kontrat dritash ,uji ,dhe leje ndertimi ,Pallati i sapo perfunduar .CMIMI 450 euro metri katror + zbritje te arsyshme .Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer tel.00355698170038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim