Dy shtepi tre kateshe ne Prizren

Shitet nga: shtepi 24 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shiten dy shtepi , me nga 2 ari truall, shtepit shiten te dyja bashke me 4 ari apo veq e veq me nga 2 ari.
Shtepit gjenden ne rrugen Tamil Shala , ne Prizren.

2 Shtepi 2 kateshe plus nen kulmi nga 3
dhoma dhe nje banjo ne secilin kat.
Shtepit jane te pa meremetuara.

Çmimi rreth 55.000 euro per njeren apo 110 per te dy shtepit.Cmimi i diskutueshem pak per komplet dhe veq e veq.Shaqa
044 561 633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim